Philips BRE610/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE610/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, бро
Достапност:
Шифра: 69289
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 586

Редовна цена:

4,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,219 Ден.