Philips SC2005/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips SC2005/00, Lumea Prestige IPL, Боја Бело Розева, Филтер
Достапност:
Шифра: 69214
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1066

Редовна цена:

24,990 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

19,990 Ден.