BOSCH MCM64051

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH MCM64051, Kујнски робот, Бела/сива боја, 1200W, повеќе од
Достапност:
Шифра: 69192
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 492

Редовна цена:

10,999 Ден.