Philips HP6423/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP6423/00, Боја Бела, Депилатор, 2 брзини, број на диско
Достапност:
Шифра: 69152
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 914

Редовна цена:

3,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,479 Ден.