Philips HP6420/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HP6420/00, Депилатор, Боја Бела, 2 брзини, број на диско
Достапност:
Шифра: 69150
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1981

Редовна цена:

1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,519 Ден.