Philips BRE640/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE640/00, Депилатор, Боја Бела, керамички дискови, број
Достапност:
Шифра: 69149
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 755

Редовна цена:

7,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,299 Ден.