Philips HD7435/20

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HD7435/20, Кафемат за филтер кафе, Боја Црна, 1000 W, Ph
Достапност:
Шифра: 69139
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 509

Редовна цена:

2,899 Ден.