Philips HR1855/90

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR1855/90, Соковник, Viva, Боја Црвена, 700W, лесен за ч
Достапност:
Шифра: 69126
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 409

Редовна цена:

7,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

7,499 Ден.