Philips HR2052/00

Бренд: Philips
Краток опис: Philips HR2052/00, Блендер, 350W, Боја Бела, капацитет на садот
Достапност:
Шифра: 69117
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 961

Редовна цена:

1,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,615 Ден.