ARISTON ANDRIS LUX 10 OR /5 EU

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS LUX 10 OR /5 EU, ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН од Умберто Пале
Достапност:
Шифра: 69039
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 745

Редовна цена:

4,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,019 Ден.