ARISTON ANDRIS RS 10U/3 EU

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ANDRIS RS 10U/3 EU, МОДЕРЕН ДИЗАЈН од Умберто Палермо, Н
Достапност:
Шифра: 69038
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 2346

Редовна цена:

3,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,339 Ден.