SAMSUNG VCA-VM45P

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG VCA-VM45P, Филтер за правосмукалка, Pre Motor Filter, мо
Достапност:
Шифра: 69033
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 590

Редовна цена:

360 Ден.