BaByliss Duoflex 750 G750E

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Duoflex 750 G750E, Безжичен Депилатор со специјална фле
Достапност:
Шифра: 69004
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 505

Редовна цена:

4,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.