Beurer GERMANY HL 70

Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HL 70, Безжичен депилатор 3 во 1, депилација - ек
Достапност:
Шифра: 68923
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 675

Редовна цена:

2,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,099 Ден.