Beurer GERMANY HL 40

Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HL 40, Безжичен Апарат за депилација со топол вос
Достапност:
Шифра: 68922
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1039

Редовна цена:

2,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,590 Ден.