Beurer GERMANY HC 50

Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY HC 50, Фен за коса, црна боја, 2200W, со тројна Ј
Достапност:
Шифра: 68920
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 420

Редовна цена:

1,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,499 Ден.