Beurer GERMANY MG 100

Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY MG 100, Инфраред масажер за тело, сива боја, мета
Достапност:
Шифра: 68903
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 673

Редовна цена:

4,999 Ден.