Beurer GERMANY KS 28

Бренд: Beurer
Краток опис: Beurer GERMANY KS 28, Дигитална кујнска вага, кружен дизајн, це
Достапност:
Шифра: 68884
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 348

Редовна цена:

899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

899 Ден.