SIEMENS Проточен бојлер за во кујна DE06101M

Бренд: SIEMENS
Краток опис: SIEMENS Проточен бојлер за во кујна DE06101M, Електронски, 6KW,
Достапност:
Шифра: 68814
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1298

Редовна цена:

9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,499 Ден.