BaByliss Le Pro 6670E

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Le Pro 6670E, Фен за коса со јонизација, направен во ИТ
Достапност:
Шифра: 68808
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 349

Редовна цена:

4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,999 Ден.