Gorenje JC 805 EII

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje JC 805 EII, Соковник - Цедач за агруми (џусер), Боја: Не
Достапност:
Шифра: 68804
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 721

Редовна цена:

3,790 Ден.