Gorenje TCM 800 E

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TCM 800 E, Готвач за турско кафе, Inox, Запремнина 0,3 л
Достапност:
Шифра: 68800
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 558

Редовна цена:

2,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,990 Ден.