De Longhi ECO 311.BK

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECO 311.BK, Icona vintage серија, црна боја, Апарат з
Достапност:
Шифра: 68584
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 538

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,999 Ден.