De Longhi EC 6.1

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 6.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Достапност:
Шифра: 68581
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 857

Редовна цена:

4,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,299 Ден.