De Longhi ICM 15740

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 15740, Апарат за филтер кафе, Инокс црна боја, кап
Достапност:
Шифра: 68580
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 255

Редовна цена:

5,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,199 Ден.