De Longhi ICM 4.1

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 4.1, Апарат за филтер кафе, бела боја, капацитет з
Достапност:
Шифра: 68579
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 282

Редовна цена:

3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.