De Longhi FH1163 Classic

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi FH1163 Classic, Multufry The Multicooker, сива/црна бо
Достапност:
Шифра: 68574
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 557

Редовна цена:

13,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,999 Ден.