BaByliss Duoflex 770 G770E

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Duoflex 770 G770E, Безжичен Депилатор со специјална фле
Достапност:
Шифра: 68552
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 443

Редовна цена:

4,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,499 Ден.