BaByliss Duo 710 G710E

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Duo 710 G710E, Безжичен Депилатор, бело/сина боја, wet&
Достапност:
Шифра: 68551
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 576

Редовна цена:

4,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,999 Ден.