ST C2000C

Бренд: ST
Краток опис: ST C2000C, Superior Technology, 2KW, Панелен конвектор со тркалц
Достапност:
Шифра: 68297
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1508

Редовна цена:

2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,589 Ден.