SAMSUNG 32J4100 32" (82cm)

Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG 32J4100 32" (82cm), LED TV, Resolution 1.366 x 768, HD R
Достапност:
Шифра: 68134
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1636

Редовна цена:

14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

12,999 Ден.