BOSCH TKA3A031

Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH TKA3A031, Aпарат за филтер кафе, бела боја, 1100W, стаклен
Достапност:
Шифра: 68082
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 494

Редовна цена:

2,899 Ден.