De Longhi ECO 311.R

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECO 311.R, Icona vintage серија, црвена боја, Апарат з
Достапност:
Шифра: 68036
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 451

Редовна цена:

9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

9,999 Ден.