De Longhi ECO 311.W

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECO 311.W, Icona vintage серија, бела боја, Апарат за
Достапност:
Шифра: 68035
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 723

Редовна цена:

10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

10,999 Ден.