De Longhi EC 153.B

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 153.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучин
Достапност:
Шифра: 68030
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 974

Редовна цена:

6,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

6,199 Ден.