De Longhi EC 146.B

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 146.B, Модел 2015, Апарат за еспресо кафе и капучин
Достапност:
Шифра: 68028
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 995

Редовна цена:

5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,699 Ден.