De Longhi EC 7.1

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi EC 7.1, Апарат за кафе и капучино на принцип на пареа,
Достапност:
Шифра: 68027
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1639

Редовна цена:

4,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,199 Ден.