De Longhi ICM 2.1.B

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 2.1.B, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет
Достапност:
Шифра: 68026
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 366

Редовна цена:

2,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,099 Ден.