ST NCM-100 White

Бренд: ST
Краток опис: ST NCM-100 White, Superior Technology, Миксер за матење нес кафе
Достапност:
Шифра: 67809
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 639

Редовна цена:

1,099 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,099 Ден.