TELEFUNKEN TLR 265S

Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TLR 265S, Фрижидер за одржување, Сребрена боја, 250л,
Достапност:
Шифра: 67804
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 832

Редовна цена:

12,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,999 Ден.