ARISTON PRO R 80 EVO 3K

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON PRO R 80 EVO 3K, Eлектричен бојлер, 80л, MADE IN ITALY,
Достапност:
Шифра: 67662
Гаранција (дена): 1080
Прегледи: 1587

Редовна цена:

6,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,399 Ден.
24x КЛУБ РАТА 6,299 Ден. ДЕНАРИ