Victoria Verona L

Бренд: Victoria
Краток опис: Victoria Verona L, камин на цврсто гориво со челична плотна, Бој
Достапност:
Шифра: 67588
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 581

Редовна цена:

14,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,999 Ден.