De Longhi ICM15210

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM15210, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет
Достапност:
Шифра: 67498
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 407

Редовна цена:

2,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

2,399 Ден.