De Longhi ICM 2.B

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ICM 2.B, Апарат за филтер кафе, црна боја, капацитет з
Достапност:
Шифра: 67497
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 371

Редовна цена:

1,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,999 Ден.