De Longhi Icona Vintage ICMOV210.AZ

Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi Icona Vintage ICMOV210.AZ, MADE IN ITALY DESIGN Апарат
Достапност:
Шифра: 67495
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 331

Редовна цена:

3,299 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,199 Ден.