BaByliss Ladyliss G285E

Бренд: BaByliss
Краток опис: BaByliss Ladyliss G285E, Безжичен тример за тело за жени, Виолет
Достапност:
Шифра: 67481
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 675

Редовна цена:

1,799 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,399 Ден.