ARISTON ARKS 5 U

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ARKS 5 U, Нискомонтажен Бојлер за во кујна 5 литри, MADE
Достапност:
Шифра: 67445
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1075

Редовна цена:

3,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,099 Ден.