ARISTON ARKS 5 O

Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON ARKS 5 O, Високомонтажен Бојлер за во кујна 5 литри, MAD
Достапност:
Шифра: 67444
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 882

Редовна цена:

3,899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

3,099 Ден.