PANASONIC EH-SA31VP503

Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC EH-SA31VP503, Faciallonic steamer - Aпарат за нега на
Достапност:
Шифра: 67429
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 216

Редовна цена:

6,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,899 Ден.