PANASONIC MJ-SJ01KXE

Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC MJ-SJ01KXE, Соковник, црна боја, Моќен мотор 800W, гол
Достапност:
Шифра: 67428
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 591

Редовна цена:

6,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

4,549 Ден.